Veel herfstactiviteiten deze week en komende in Vreewijk, eerst het pompoenfeest in Natuurtuin de Enk en morgen het Bollenfeest op de Groenezoom in Rotterdam. Binnenkort 31 oktober ook Halloween in speeltuin de Vaan en op 1 november bij Scoutinggroep The Rangers aan de Voorde. Het Bollenfeest wordt om 11.00 uur geopend door een brassband.
Van 11.00 -12.00 uur worden er gezamenlijk de eerste voorjaarsbloembollen geplant op en rond de Groenezoom. Ook worden er bollen uitgedeeld voor in de eigen tuin. Tussen 12.00-14.00 is er een creatieve kinderworkshop en een poppenkastvoorstelling in de Leeszaal. Er is koffie,thee of warme chocolademelk en na het gedane plantwerk een patatje of kibbeling.
De weersvoorspelling is ietwat onzeker, daarom staan er verschillende tenten opgesteld om eventueel in te schuilen. Deze activiteit is gericht op een groener en een mooier Vreewijk met, voor en door de wijkbewoners en wie weet zien we hiervan in het komend voorjaar 2026 het resultaat. Waar: Zaterdag van 10.30 uur tot 14.00 uur, rond de Leeszaal, Witte Paard en MCD (binnenkort Boon's) aan de Groenezoom. Toegang voor jong en oud gratis.